Over Marjanne van den Berg
Marjanne van den Berg is zwangerschapsdocent Samen Bevallen sinds 2024. Zij biedt de volgende cursussen aan:
- Complete Cursus
- Minicursus
- Privécursus
- Herhalingscursus
Waarom geeft Marjanne Samen Bevallen: “Ik gun iedere ouder een fijne bevalling en kraamtijd, waarbij je goed voorbereid bent op wat komen gaat. Op die manier wordt een grote gebeurtenis in jullie leven wat makkelijker en ontspannener. Graag zet ik mijn kennis en ervaring hiervoor in.”
Wil je contact opnemen met deze docent? Bel of mail haar dan op bovenstaand nummer of e-mailadres.
Marjanne van den Berg in het kort
- Hobby’s: lezen, reizen en bestuurswerk bij onze lokale verenigingen
- Werk: zwangerschapsdocent Samen Bevallen en ik heb een eigen praktijk van waaruit ik doula (zwangerschaps- en bevalcoach) ben en bevalbaden verhuur.
Inschrijven cursus bij Marjanne

"Door het volgen van deze cursus hadden wij het gevoel dat we klaar waren voor de bevalling en de eerste ontmoeting met onze kleine. We hadden over alles nagedacht en gepraat en hierdoor wisten we wat we wilden! Toen onze bevalling begon was er totaal geen paniek maar beide wisten de hele tijd waar het over ging. Het was een erg fijne cursus waarin zowel praktijk als theorie voldoende aan bod kwamen en daarbij nog gezellig ook! Echt een aanrader wat ons betreft."